W związku z organizacją gali Dusznickie Olimpy Sportu, która odbędzie się 15 listopada 2017 w budynku głównym obiektu Duszniki Arena, zachęcamy do nadsyłania propozycji nagrodzenia osoby, która według Państwa mogłaby otrzymać nagrodę ,,Dusznicki Olimp’’ w kategorii sportowca amatora – nagroda od społeczności miasta.

Jeżeli twój znajomy, sąsiad bądź bliski uprawia jakąś dyscyplinę sportu, nie jest zrzeszony w żadnym klubie oraz uzyskuje stosunkowo dobre wyniki, zgłoś go! Na zgłoszenia czekamy do 7 listopada 2017 r., składać je można mailowo na adres: promocja@duszniki.pl lub pisemnie w Biurze Obsługi Klienta UM. W zgłoszeniu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska osoby zgłaszanej, podania dyscypliny oraz uzasadnienia zgłoszenia, a także dane kontaktowe zgłaszającego (zgłoszenia anonimowe nie będą rozpatrywane). Po tym czasie zbierze się kapituła, w której skład wchodzić będą zasłużone osoby związane z dusznickim sportem, która wybierze laureata nagrody. Wszyscy nominowani otrzymają pamiątkowy dyplom i drobny upominek.

Podczas gali zostaną nagrodzeni najlepsi sportowcy z dusznickiego Miejskiego Zespołu Szkół oraz innych miejskich klubów. Uroczyście wręczone zostaną także stypendia dla najlepszych uczniów-sportowców.