Zofia Kowalczyk Kobieta, która kocha skarby naszych lasów i wydobywa z nich najskrytsze tajniki dla naszego zdrowia i produkuje wraz z mężem wysokiej jakości produkty lecznicze. " Skarby lasu". Pokaże Państwu wywiad z naszą zielarką przeprowadzony z Ewą Chalecką i kilka tajników substancji leczniczych.Zofia Kowalczyk Kobieta, która kocha skarby naszych lasów i wydobywa z nich najskrytsze tajniki dla naszego zdrowia i produkuje wraz z mężem wysokiej jakości produkty lecznicze. " Skarby lasu". Pokaże Państwu wywiad z naszą zielarką przeprowadzony z Ewą Chalecką i kilka tajników substancji leczniczych.

Wybrałam Pokrzywę. 

POKRZYWA MŁODA ( KWIECIEN-MAJ)
Właściwośći przeciwnowotworowe.!!!! . Zaiwera mnóstwo przyswajalnego krzemu, który wzmacnia biopole energetyczne. Usprawnia pracę nerek, leczy zapalenie dróg moczowych, prostatę, właściwośći przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwzapalne. 
Oczyszcza zatoki, obniża poziom cukru we krwi, lepsze krążenie i wydajność fizyczna. Pokrzywa również wspomaga odchudzanie, zawiera sekretynę, która aktywizuje pracę trzustki i wpływa na produkcje zółci przez wątrobę. 

Jest wiele innych np:, róża młoda, brzoza, itd. Wszystkie istotne informacje uzyskają Państwo u Pani Zofii Kowalczyk. 

Telefon: 697 662 711
E-mail: zosiak29@gmail.com