klodzko.dlawas.info » Katalog firm » Usługi » Fotografia i wideofilmowanie

ID firmy: 1861

Wojciech Chilarski - "HILART"

Krótko o mnie

Nazywam się Wojtek Chilarski, mam 25lat. Fotografią, Video i budową stron WWW interesuję się od najmłodszych lat, lecz z powodu braku niezbędnych funduszy zawsze było to na poziomie amatorskim. W ostatnim czasie udało mi się pozyskać spore fundusze na otwarcie działalności gospodarczej co pozwoliło mi doinwestować zaplecze sprzętowe i zacząć wykonywać usługi na poziomie profesjonalnym. Usługi Fotograficzne wykonuję przy użyciu profesjonalnego sprzętu (system Canon), Dron Video (DJI Phantom 3 Pro). Sprzęt ten stanowi gwarancję najwyższej jakości obrazu.


Zakres usług

Głównym zamierzeniem mojej działalności jest obsługa video i foto uroczystości takich jak: śluby, komunie, studniówki, eventy firmowe, sportowe i kulturalne, albumy z życia dziecka, prywatne sesje oraz archiwizowanie sesji Rad Miast i Gmin. Dodatkowo prowadzę usługi w zakresie PR i „Social Media marketing” czyli np. budowanie wizerunku firm , czynne prowadzenie fanpage-ów na Facebooku lub innych serwisach społecznościowych i proste kampanie reklamowe.

W zakresie projektowania stron WWW mam wieloletnie doświadczenie (o czym świadczy moje portfolio www) . Technologia w jakiej wykonuję strony to: HTML5, CSS3, PHP, WordPress, Joomla.
Dysponuję również własnym, szybkim serwerem opartym na dyskach SSD.

W zakresie Reklamy, wykonuję projekty graficzne wizytówek, ulotek, plakatów, bannerów i wielu innych na potrzeby klienta a realizację tych projektów wykonywane są w kooperacji.