Lot w tunelu aerodynamicznym to kapitalny pomysł na prezent na różne okazje. Sprawdzi się również jako niezapomniany upominek na urodziny!

Zestaw kosmetyków? Dobry alkohol? Kwiaty? Biżuteria? Na urodziny można podarować różne upominki. Jeżeli jednak ważne jest wręczenie czegoś jedynego w swoim rodzaju, co przebije wszystkie nudne i schematyczne podarunki, warto postawić na tunel aerodynamiczny. Dzisiaj na taki upominek decyduje się coraz więcej osób. Dlaczego jest tak popularny?

Lot w tunelu aerodynamicznym – co to jest?

Tunele aerodynamiczne to specjalne konstrukcje, które określane są także symulatorami swobodnego spadania. To właśnie w nich można pokonać grawitację i unieść się w górę jak ptak w przestworzach!

Takie miejsca dostępne są także w Polsce – tunel aerodynamiczny do lotów znajduje się również pod Wrocławiem, a dokładnie w miejscowości Sobótka. To jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce, który dostępny jest dla każdego zainteresowanego.

Na czym polega latanie w tunelu aerodynamicznym? Znajdującą się wewnątrz tunelu osoba może zostać uniesiona w górę przez strugi powietrza, które rozpędzają się nawet do 300 km/h. To uczucie porównywane do swobodnego spadania przy skokach spadochronowych, przy czym trwa znacznie dłużej – standardowo to 3 minuty, podczas gdy przy skoku w tandemie dedykowanym dla niedoświadczonych osób to tylko 60 sekund.

Osoba, która znajduje się wewnątrz tunelu, cały czas pozostaje pod opieką instruktora. Pomaga on w utrzymaniu odpowiedniej pozycji, a także razem z nim można wykonywać różne ewolucje w powietrzu, które natychmiast podnoszą adrenalinę!

Tunel aerodynamiczny – komu spodoba się taki upominek?

Na pewno tunel aerodynamiczny będzie dobrym pomysłem na prezent dla tej osoby, która lubi niebanalne upominki.

Rozrywka tego typu jest dedykowana niemalże dla każdego – sprawdzi się jako prezent dla niego, dla niej, a także dla dzieci i młodzieży. Nie ma ograniczeń wiekowych – tunel aerodynamiczny jest otwarty praktycznie dla każdego. Najmłodszy uczestnik lotu w Polsce miał zaledwie 2 lata, natomiast najstarszy był już po dziewięćdziesiątce!

Przed lotem w tunelu aerodynamicznym nie trzeba brać udziału we wcześniejszych szkoleniach, treningach ani badaniach lekarskich. Loty nie mają także wielu przeciwwskazań zdrowotnych. Gdy osoba nie ma innych ograniczeń w uprawianiu sportów, także może latać w aerotunelu.

Lot w aerotunelu we Wrocławiu – jak kupić go na prezent?

Aby wykupić lot w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu, należy wejść na jego stronę internetową pod adresem https://wroclaw.profly.pl/ i tam wykonać rezerwację.

Gdy lot ma być przeznaczony jako upominek urodzinowy albo na inną okazję, najlepiej wykupić voucher upominkowy. To rodzaj prezentu w postaci zaproszenia na lot. Osoba, która otrzyma taki podarunek, może sama wybrać jego termin za pośrednictwem strony internetowej organizatora. Ma na to 1 rok od momentu wykupienia vouchera.

Ceny lotów w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu:

Lot przez 3 minuty dla osoby poniżej 18 roku życia – 229 złotych.

Lot przez 3 minuty dla osoby dorosłej – 259 złotych.

Lot przez 6 minut dla osoby dorosłej – 499 złotych.

Dostępne są także specjalne pakiety lotów, z którymi można zaoszczędzić jeszcze więcej. Dokładny cennik dostępny jest na stronie organizatora.

Voucher można kupić już w kilka minut na stronie wrocławskiego tunelu aerodynamicznego – organizator zapewnia dostarczenie go już w 1 minutę, dlatego to kapitalny pomysł na prezent last minute, gdy nie mamy już czasu, aby kupić coś innego, ale chcemy podarować udany upominek.

Podsumowując, tunel aerodynamiczny we Wrocławiu może być doskonałym pomysłem na prezent, na przykład dla ukochanej osoby, dla przyjaciela albo przyjaciółki, dla rodziców, dla dziecka. Lot można wykupić nawet w tym momencie!